قصد خرید فلزیاب دارید؟؟

قصد خرید فلزیاب دارید؟؟

قصد خرید فلزیاب دارید؟؟ شرکت دنیای فلزیاب در این مقاله به شما با اشاره به چند نکته کمک خواهد کرد :

قصد خرید فلزیاب دارید؟؟

قصد خرید فلزیاب دارید؟؟

 •        اگر در خرید فلزیاب تردید دارید؟؟
 •        اگر می خواهید دستگاه بخرید و تجربه ندارید؟؟
 •        اگر از کار کردن با دستگاه های مختلف و ناکارآمدی آنها خسته شده اید؟؟
 •        اگر می خواهید این بار در خرید خود موفق باشید نکات زیر را بخوانید…

  خطاها و مشکلات دستگاه های فلزیاب عبارتند از:

  •        ۱-عمق کم جهت شناسایی فلزات
  •        ۲-خطاهایی از جمله رد شدن از سنگ های سخت مانند ساروج
  •        ۳-شناسایی آهک و سیلیس به عنوان فلز
  •        ۴-شناسایی رگه های معدنی (اصطلاح عامیانه:ذرات) به عنوان فلز
  •        ۵-شناسایی زغال و خاک پخته (آجر) بعنوان فلز
  •        ۶-شناسایی فلز ات پوسیده و رگه های فلز بعنوان طلا و فلز
  •        ۷-نبود تفکیک خوب و تفکیک آهن زنگ زده بعنوان فلز با ارزش
  •        ۸-خطای دستگاه در مناطق مرطوب و اختلال در کار دستگاه
  •        ۹-شناسایی استخوان سنگ های ریز بعنوان فلز
  •        ۱۰-به هم خوردن بالانس در کمتر از ۳۰ ثانیه

  رایج ترین مشکلات و خطاهای کاوشگران وجستجوگران گنج مربوط به این ۱۰ گزینه می باشد پس اگر قصد خرید فلزیاب دارید؟؟ به این نکات توجه فرمایید:

  ۱-مطمئن شوید که فروشندگان جا و مکان ثابتی دارند و تست های لازمه را انجام می دهند.

  با توجه به کلاه برداری های صورت گرفته افراد اشناس با بهانه هایی از جمله موارد زیر اقدام به کلاه برداری میکنند:

  الف)دستگاه ها را از خارج وارد میکنیم و نمیتوانیم مکان ثابتی داشته باشیم!

  ب)تمامی شرکت های فروشنده دستگاه تحت نظر هستند.

  پ)چون دستگاه های ما با کیفیت است تحت نظر هستیم و نمیتوانیم مکان ثابتی داشته باشیم.

  جای بسی تعجب است که برخی از افراد بدون داشتن اطلاعات از مکان فروشنده وجه واریز میکنند و به امید ارسال دستگاه می نشینند!!

  اما در صورتی که جا و مکان فروشنده مشخص باشد و محل شرکت هم مشخص باشد با استفاده از شماره ثبت، می توان اصالت شرکت را استعلام نمود و با خیالی راحت خرید کرد.که البته در این زمبنه ۹۰% شرکت ها ثبت شده نیستند!!

  پس قبل از خرید حتما در مورد مکان فروشنده تحقیق کنید و موارد زیر را کنترل کنید:۱-اجاره یا بنام بودن مکان شرکت-مدت زمان فعالیت شرکت و افتخارات آن-پرس و جو از همسایه های مکان فروشنده و …

  ۲-دستگاه مورد نظر را در ساروج و زیر خاک تست کنید(بدون تست به هیچ عنوان نخرید)

  ۳-دستگاه را درمیان خاک،ذرات،آهک،استخوان،زغال،مواد معدنی،سنگهای معدنی،خاک مرطوب و بتن تست کنید و سپس اقدام به خرید کنید(اگر فروشنده از تست در این شرایط اجتناب کرد خرید نکنید)

  ۴-دستگاه طلایاب را در جایی شبیه به شکل زیر تست کنید(بدون تست خرید نکنید):

  تذکر:آماده سازی زمین تست به عهده فروشنده می باشد لذا از پرداخت هر گونه هزینه اضافی بخاطر اماده سازی زمین تست خودداری کنید.

  ۵-گول ظاهر فروشنده و قسم هایی که دم به دقیقه می خورد را نخورید.متاسفانه به علت بی سروسامان بودن شرکت های فروشنده ، تقریبا ۹۰% این فروشنده ها کلاه بردار بوده و افراد زیادی که اکثرا از روی ناچاری تصمیم به خرید گرفته اند در دام این افراد شیاد و حیله گر می افتند!!

  ۶-مهم:از خرید فلزیاب هایی که اسم و رسم خاصی ندارند و کاتالوگ یا بروشور آنها در هیچ کجا قابل دسترس نیست جدا خودداری کنید!!

  با توجه به گزارشات فراوان خریداران ،فروشنده هایی وجود دارند که یک دستگاه را به قیمت های مختلف(۴-۱۲-۱۹-۴۷ میلیون)میفروشند.پس قبل از خرید حتما در مورد دستگاه تحقیق کنید!!

  ۷-حتما از گارانتی و خدمات پس از فروش محصول اطمینان حاصل کنید چه خارجی و چه داخلی!!

  ۸-متراژهای بالای هفت متر را برای فلزات جدید باور نکنید.بهترین وبیشترین عمق زنی دستگاه های فلز یاب که قادر به تشخیص فلز هستند پایین هفت متر است.

  پس به نوشته های کاتالوگ دستگاه اعتماد نکنید که فقط در حد حرف هستند در حالیکه ملاک اصلی عمق زنی ، در عمل و در سخت ترین شرایط طبیعی است.

  ۹-اگر فروشنده ای در خصوص دستگاه های نقطه زن ادعا کرد که این دستگاه فقط به فلزات قدیمی حساسیت دارد بدانید که کلاه برداری است و به هیچ عنوان صحت ندارد و صرفا برای فروش دستگاههایی است که قادر به پیداکردن فلزات نیستند و یا اصلا ربطی به فلز یابی ندارند.

  قصد خرید فلزیاب دارید؟؟

  تفکر غلط:

  متاسفانه در کشور ما ایران،هموطنان فکر می کنند که اگر دستگاهی ساخت کشور های اروپایی و یا حتی افغانستان هم باشد  از دستگاه های ساخت ایران بهتر است در حالیکه کشور های اروپایی اغلب برای منطقه اروپا و به سفارش کشور های این منطقه دستگاه طراحی و تولید می کنند. از انجایی که تمدن و قدمت کشور هایی نظیر امریکا و استرالیا و انگلیس خیلی کم و کمتر از ۱۰۰۰ سال است اگر هم دستگاهی تولید کند برای مصارف کشورهای اروپایی است و بدلیل نداشتن پیشینه کهن اگر هم گنجی داشه باشند در عمق ۵ سانتی تا ۱ متری است!!

  پس ملاک اصلی شما در خرید فلزیاب ، تست دستگاه به دست خودتان در انواع لایه ها از جمله ساروج و در سخت ترین شرایط باشد و نه داخلی یا خارجی بودن دستگاه و اینکه کشور سازنده ترکیه ،یونان و یا امریکا است!!!

  شما فقط به چشم و گوش خود اطمینان کنید و دستگاه را شخصا تست کنید.

  قصد خرید فلزیاب دارید؟؟و مسئله قیمت در خرید فلزیاب:

  بالا بودن قیمت یک دستگاه دلیل بر بالا بودن کارایی و عمق نفوذ آن نیست.دستگاه هایی وجود دارد که در اطلاعاتشان نوشته شده عمق نفوذ ۴۰ متر !!!اما در عمل حداکثر ۱٫۵ متر کارایی دارد!!!

  خریدار هم که فکر میکند هرچه قیمت بالاتر باشد دستگاه بهتر است بدون تست و اطمینان از کارایی آن  اقدام به خرید میکند و بعد از چند سال متوجه عدم کارایی و عملکرد دستگاه میشود! لذا افسوس زمان و هزینه از دست رفته را می خورد!

  توجه داشته باشید در قیمت گذاری دستگاه ها ملاک تنها عمق نفوذ نمیباشد بلکه میزان خطا و کیفیت حذف ذرات هم عوامل مهمی در قیمت گذاری هشتند.

  سخن پایانی:

  هم وطن عزیز اگر تجربه کافی در استفاده از دستگاه فلزیاب نداری و کسی هم یاری ات نمیکند؟ اگر وضعیت مالی خوبی نداری و تنها برنامه ات پیدا کردن گنج است؟ اگر

  به حرف دوستان و آشنایان قصد وارد شدن به این کار را داری مطئن باش به نتیجه نمیرسی چون اگر این کار به آن سادگی که از دور بنظر میرسید بود الان دیگر نه فقیری در ایران نبود و گنجی!!!

  پس در انتخاب خود دقت کن زیرا این کار به تجربه و امکانات کامل نیاز دارد و داشتن یک دستگاه خوب فقط ۲۰% مشکل را حل می کند!

  برای این کار و موفقیت در آن نمی توانید یک مدت زمان مشخص در نظر بگیرید!!!

  پس زمانی وارد جاده پر پیچ و خم والبته بی رحم گنج یابی شوید که صرفا برای تفریح باشد و کل زندگی و کار خود را بخاطر این کار رها نکنید که اشتباه محض است!

  فلزیاب ارزان,فلزیاب قوی,اسکنر قوی,آموزش فلزیاب,تعمیر فلزیاب,تعویض تصویری,مشاوره فلزیاب,قیمت فلزیاب,جدیدترین فلزیاب,شرکت فلزیاب,بهترین فلزیاب,اجاره فلزیاب,کار با فلزیاب,فلزیاب کار کرده,طلایاب,گنجیاب,حفره یاب,فلزیاب تخصصی,فلزیاب دقیق,فلزیاب حساس,صنعت,ماشین آلات,فلزیاب پالسی,فلزیاب بوقی,فلزیاب اورجینال ,شعاع زن,اسکن زمین,قیمت طلایاب,نرم افزار اسکن زمین,دفینه,حفره زن,فلزیاب تصویری,دستگاه قوی فلزیاب,فلزیاب حرفه ای,گنجیاب حرفه ای,طلایاب حرفه ای,گنجیاب قوی,گنجیاب اورجینال,دفینه یاب,فلزیاب حذف کننده ذرات,گنجیاب تفکیک دار,گنجیاب خارجی,گنجیاب پیشرفته,قیمت فلزیاب اصل,گنجیاب اورجینال,فلزیاب دستی,فلزیاب پالسی,best فلزیاب ,دستگاه فلزیاب,فلزیاب چیست,ساخت فلزیاب,بهترین دستگاه گنج یاب جهان,قویترین فلزیاب جهان,بهترین فلزیاب موجود در ایران,قیمت گنج یاب,دستگاه گنج یاب تصویری,فلزیاب حرفه ای,بهترین طلایاب,تست فلزیاب,تست گنج یاب,خرید گنج یاب,فروش انواع طلایاب,نقطه زن,وارد کننده طلایاب,وارد کننده دستگاه گنج یاب,بهترین فلزیاب دنیا,ارزانترین فلزیاب خوب,خرید فلزیاب ارزان,فلزیاب کارکرده,اجاره فلزیاب ارزان,قیمت ردیاب طلا,فلزیاب تهران,اجاره فلزیاب در تهران,گنج یاب اورجینال,دستگاه گنج یاب خارجی,فلزیاب اصلی, فلزیاب, طلایاب, , گنجیاب, ,فروش فلزیاب در مشهد,فروش فلزیاب تهران,فروش فلزیاب اصفهان,فروش فلزیاب شهرکرد,فروش فلزیاب ساری,فروش فلزیاب مازندران,فروش فلزیاب دزفول,فروش فلزیاب اهواز,فروش فلزیاب اهواز,فروش فلزیاب شیپور,فروش فلزیاب دیوار,خرید فلزیاب شهرکرد,خرید فلزیاب اصفهان,خرید فلزیاب مازندران,خرید فلزیاب انزلی,خرید فلزیاب مشهد,خرید فلزیاب ایلام,خرید فلزیاب تبریز,شرکت فلزیاب,فروشگاه فلزیاب,انواع فلزیاب,انواع طلایاب,انواع گنجیاب,tgcdhf,فلزیاب,خرید فلزیاب در ایران,فروش طلایاب در مشهد,فروش طلایاب در شیراز,فروش طلایاب در شهرکرد,فروش طلایاب در اردبیل,فروش طلایاب در تبریز,فروش طلایاب در مازندران,فلزیاب برورجرد,طلایاب بروجرد,اجاره فلزیاب بروجرد,فروش فلزیاب,خرید فلزیاب,وارد کننده فلزیاب, ,خرید ردیاب,فروش فلزیاب کردستان,خرید فلزیاب کردستان,خرید طلایاب افغانستان,خرید طلایاب ایلام,فروش فلزیاب ایلام,فروش فلزیاب افغانستان,تعمیرات فلزیاب,فلزیاب فروش معتبر,فروش اسکنر تصویری,فروش فلزیاب تصویری,گنج یاب تصویریفلزیاب,فلزیاب اصل,فلزیاب خارجی,فلزیاب

  امیدواریم که این مقاله برایتان مفید و مناسب بوده باشد.

  تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام می شود.

  خدمات پس از فروش :

  بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از

  آن خرید میکینید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش

  داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید .

  جهت ارتباط با کارشناسان ما و خرید فلزیاب با ما تماس بگیرید

  ۰۹۳۵۵۷۰۹۲۹۲

  ۰۹۱۹۹۸۸۵۴۰۰

محتوا پیشنهادی

فروش گنج یاب

فروش گنج یاب

فروش گنج یاب               فروش گنج یاب: ۰۹۳۵۵۷۰۹۲۹۲ و ۰۹۱۹۹۸۸۵۴۰۰ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *