انواع دستگاه گنج یاب در دنیای فلزیاب

انواع دستگاه گنج یاب در دنیای فلزیاب

با سلام خدمت تمام علاقه مندان حوزه فلزیابی، در این مقاله انواع دستگاه گنج یاب در دنیای فلزیاب  را معرفی می کنیم.
سیستم های متفاوتی که می توانند در این زمینه به شما کمک کنند. باید از قدرت و کارایی خاصی برخووردار باشد. چرا که هر فلزیابی گنج یاب نیست اما هر گنج یابی، فلزیاب است.

انواع دستگاه گنج یاب در دنیای فلزیاب

کاربرد انواع فلزیاب و انواع دستگاه گنج یاب در دنیای فلزیاب

فلزیاب ها به صورت کلی وسیله هایی هستند که جهت یافتن فلزات در زیر زمین استفاده می شوند. اما فلزیاب هایی که مجهز به سیستم های خاصی هستند. می توانند فلزات گرانبها و با ارزش را در اعماق زمین شناسایی کنند. و این یعنی هر فلزیابی نمی تواند گنج یاب باشد.

انواع دستگاه های گنج یاب، باید توانایی های خاصی داشته باشند. اولین توانایی یک گنج یاب این است که بتواند در عمق بالا کاوش کند. فلزیاب های VLF، در عمق کمتر از دو متر کارایی مناسبی دارند. اما اپراتوری که می خواهد گنج یابی کند و دستگاهی نیاز دارد که در عمق بالاتر از دو و نیم متر کاوش کند.

انواع دستگاه گنج یاب در دنیای فلزیاب

سیستم هایی که می توانند اعماق بالاتر از دو متر را به راحتی کاوش کنند. فلزیاب های پالسی هستند. این دفینه یاب ها توانایی کاوش تا اعماق شش متر را به صورت دقیق هم دارند. این دستگاه ها به صورت تخصصی جهت گنج یابی استفاده می شود.

یکی از خصوصیات اصلی در انواع دستگاه های گنج یاب، تفکیک فلزات با ارزش از کم ارزش است. یا به زبان دیگر، فلزیاب هایی که برای گنج یابی تهیه می شوند می توانند فلزاتی مانند طلا، نقره، مس و مفرق را به صورت جداگانه شناسایی و تفکیک کند.

البته سیستم هایی هم هستند که می توانند در کنار گنج یاب های پالسی قرار بگیرند. ما در اینجا برخی از آنها را معرفی می کنیم. این سیستم ها به عنوان مکمل های گنج یابی می توانند عملیات کاوشگری را به مراتب تسریع بخشند. و فاصله اپراتور تا هدف را بسیار کم کنند.

فلزیاب های امریکایی موجود در ایران با آموزش رایگان

محصولات این مجموعه به دلیل استفاده از قوی ترین سیستم های به روز جهانی و متریال قدرتمند؛ همه در سطح بالایی از عملکرد قرار دارند؛ از این رو افرادی که از این محصولات برای کاوش و ردیابی اهداف خود استفاده می کنند؛ همه به موفقیت بالایی دست یافته اند. قدرت سازگاری بالای این محصولات با انواع شرایط و محیط ها؛ باعث شده است تا این محصولات کاملا مناسب کاوش در شرایط های سخت و دشوار کشورمان گردند.

 

اگر شما از کاوشگرانی هستید که قصد گنج یابی و دفینه یابی دارید. به دنبال دستگاهی بگردید که برای شما کارایی لازم را داشته باشد. کمپانی دنیای فلزیاب باداشتن سالها سابقه در تولید و فروش انواع گنج یاب بر اساس شرایط خاص اقلیمی ایران و دیگر مسائل توانسته بهترین دستگاه ها را در ایران تولید کند.

ما به شما توصیه می کنیم قبل از خرید هر دستگاهی به سایت های ما سر بزنید، انواع دستگاه گنج یاب را ببینید. و در صورت تمایل نمایندگی های حضوری این کمپانی مراجعه کنید.


انواع دستگاه گنج یاب در دنیای فلزیاب

امیدواریم که این مقاله برایتان مفید و مناسب بوده باشد.

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام می شود.

خدمات پس از فروش :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از

آن خرید میکینید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش

داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید .

جهت ارتباط با کارشناسان ما و خرید فلزیاب با ما تماس بگیرید

۰۹۳۵۵۷۰۹۲۹۲

۰۹۱۹۹۸۸۵۴۰۰

 

محتوا پیشنهادی

فلزیاب شاقولی

فلزیاب شاقولی

فلزیاب شاقولی         توضحیحاتی در مورد فلزیاب شاقولی .اگر شاقول فرم استاندارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *