گنج یاب Gladiator Max Ultra گلادیاتور مکس اولترا

گنج یاب Gladiator Max Ultra گلادیاتور مکس اولترا

گنج یاب Gladiator Max Ultra گلادیاتور مکس اولترا دستگاهی است که جزو سری GTR به شمار می رود .

 

 

 

 

گنج یاب Gladiator Max Ultra گلادیاتور مکس اولترا

 

 

 

 

این گنج یاب تصویری که می تواند به راحتی در مطالعات باستان شناسی استفاده شود ، قادر است سازه ها و فلزات با ارزش را در منطقه مورد نظر شناسایی کند .
این طلایاب تصویری قدرتمند یک اسکنر حرفه ای به حساب می آید . همچنین قابلیت این را دارد تحت شرایط زمینی مناسب تا حداکثر عمق اثر بگذارد .

طبق اطلاعات شرکتی ، این اسکنر می تواند تا عمق ۱۲ متر را به خوبی تشخیص دهد . در نتیجه هر دفینه ای که تا این عمق وجود داشته باشد ، با این اسکنر کاملا مشخص می شود .

ویژگی های گنج یاب گلادیاتور مکس اولترا

  • قابلیت اسکن به صورت لایو سه بعدی
  • توانایی اسکن اولتراسوند سه بعدی
  • قدرت تشخیص و تفکیک فلزات ، حفره و سنگ
  • ویژگی اسکن  سه بعدی در زمان حاضر و ذخیره اسکن
  • ویژگی ارسال سیگنال اختیاری دستی

توضیحات گنج یاب گلادیاتور مکس اولترا

گنج یاب Gladiator Max Ultra گلادیاتور مکس اولترا می تواند بسیاری از فلزات مختلف را در زیر زمین تشخیص دهد .

به عنوان مثال برای شناسایی سازه هایی مانند غارها ، پناهگاه های زیرزمینی ، تونل ها ، اتاق های تدفین ، گورهای سیست ، سازه های توخالی ، لوله ها ، خطوط تخلیه آب زیرزمینی ، صندوقچه ها و کشف گنج بر اساس تغییرپذیری در زیرزمین ، این دستگاه عالی عمل می کند .

از دستگاه GTR POWER MAX ULTRA می توانید با خیال راحت از آن به صورت افقی یا عمودی استفاه کنید . بر روی زمین های برفی ، زمین های یخی ، زمین های بارانی، زمین های مرطوب، زمین های سنگی استفاده کنید .

کاربرد گنج یاب Gladiator Max Ultra گلادیاتور مکس اولترا

سیستم گنج یاب Gladiator Max Ultra گلادیاتور مکس اولترا به شیوه ای از اسکنر ها معطوف می شود که با استفاده از دو سنسور مگنومتر بسیار پیشرفته در یک جایگاه لوله ای مناسب برای تشخیص اهداف ساخته شده است .

این دستگاه قادر است تا اهداف را با به صدا در آوردن هشدار بوق و طراحی تصویر تشخیص دهد .

این سیستم دارای قابلیت فیلم برداری زنده نیست اما با دقت بیشتری برای تصویر برداری از سطح مورد استفاده قرار میگیرد . وجود دو سنسور به شکل عمود بر روی همدیگر ، دقت کار را افزایش می دهد . در نتیجه متقاضی قادر است جهت تشخیص دقیق تر و رابط کاربری آسان تر از این مدل سیستم بهره ببرد .

نحوه کارکرد گنج یاب Gladiator Max Ultra

بدین صورت که ابتدا لوله سنسور را به فاصله ۵ الی ۱۰ سانتی متری سطح زمین قرار می دهیم . در مرحله بعد با انتخاب گزینه ( Sens ) جهت بالانس دستگاه با زمین یک منطقه و حرکت آن بر روی سطح زمین، واکنش دستگاه نسبت به فلزات و حفره ها را توسط صدای بوق مشخص می شود .

سپس می توان در آن نقطه یک اسکن تهیه کرد و به تجزیه تحلیل اسکن پرداخت . لازم به ذکر است که تفکیک بین فلزات و حفره با صدای بوق متفاوتی پخش می شود .

اسکنر بوقی تصویری سوپر سنسور با وزن کم و یک رابط کاربری آسان همراه یک باتری با جنس لیتیوم یونی قدرتمند قابل شارژ ، انتخابی مناسب جهت افرادی است که نیاز به اسکنر های ۳ بعدی با دقت بسیار بالا دارند .

و سپس وجود امواج مزاحم ، آلودگی های زیست محیطی و سنگ سیلیس در کار این دستگاه هیچ گونه تداخلی ایجاد نخواهد کرد و شما می توانید به سادگی اهداف خود را شناسایی و کشف کنید .

لیست قیمت فلزیاب

خرید فلزیاب

فروش فلزیاب

خرید گنج یاب

گنجیاب

طلایاب 

گنج یاب

فلزیاب

خرید و فروش گنج یاب

جهت ارتباط با کارشناسان ما و خرید و فروش فلزیاب با ما تماس بگیرید

۰۹۳۵۵۷۰۹۲۹۲

۰۹۱۹۹۸۸۵۴۰۰

محتوا پیشنهادی

فلزیاب WHITES MXT ALL PRO

فلزیاب WHITES MXT ALL PRO

طلایاب MXT All Pro فلزیاب Whites MXT All Pro  ویژگی‌های مدرن را با عملکرد استثنایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *